fbpx

Bergermann

Працівник продукції

Виробництво резинових килимків
Промислове виробництво

Умови роботи:

Kleen Tex – американський завод по виготовленню резинових килимків.

Умови роботи:
Робота на американській фабриці Kleen-Tex, яка займається виробництвом гумових матів, підприємство знаходиться в 30 км від Kielce.


Оплата: 2800 zł brutto + премії нічні години + 20% до ставки
+ 50% – за понаднормові .
+ 100 % – вихідні та святкові дні.


Графік роботи по 8 годин-5-6 днів на тиждень (168-250 годин на місяць з переробками)

Середня з. п. в місяць на руки 2600-3200 зл

Робота у відділі продукції-виробництво гумових килимів для дому: обслуговуванні верстатів і машин, робота з ручним інструментом, зачистка і шліфування готової продукції, перевірка якості, сортування та упаковка, робота при грубках.

Чоловіки і жінки роблять одну роботу на лінії виробництва.

Робочий день: 4 бригадова система роботи, можливі понаднормові.
umowa o pracę

Чотирьох-змінна система роботи, 4 дні з ранку з 06:00 до 14:00, 1 день вихідний/ 4 дні в другу зміну з 14:00 до 22:00, 1 день вихідний/ 4 дні в нічну зміну з 22:00 до 06:00, 1 відсипний, 1 вихідний.

На підприємстві є їдальня.
Проживання: безкоштовно в комфортних умовах після ремонту в кімнатах по 2-4 людини.

Пари намагаються селити окремо.

Вимоги: висока працездатність, акуратність і дисциплінованість, добре розвинені мануальні здібності.

Більше інформації про KLEEN-TEX

Kleen-Tex-світ у твоїх ніг!

Kleen-Tex-один з найбільших виробників килимків у світі – виник в 1967 в американському містечку Лагранж (LaGrange, GA). Вже через 3 роки було розпочато перше виробництво килимків на гумовій основі з можливістю їх прання, що дало початок загальносвітовому успіху компанії. Сьогодні Kleen-Tex можна знайти в 3 європейських місцях: місцезнаходження в Куфштайн (Австрія), найбільша фабрика килимків в Сухеднюві (Польща), а також відділ в Болтоні (Великобританія). Крім того, компанія має свої відділи в Японії, Таїланді, Південній Африці та Бразилії.

Головною метою Kleen-Tex, з самого початку існування компанії, було постачання килимків пралень, а також дистриб’юторів аксесуарів з чищення та догляду. Ставка була зроблена на відповідний портфель продуктів, що виконують високі вимоги щодо якості і міцності. Зараз, після декількох десятиліть досвіду в поєднанні з духом інноваційності, турботою про деталі і про безвідмовне ОБСЛУГОВУВАННЯ, Компанія володіє широкою пропозицією килимків, які відповідають всіляким потребам клієнтів. І це не тільки пральні або текстильні клієнти, а й приватні споживачі, а також всі, хто хоче упевнитися в перевазі користування килимками.

Те, що Kleen-Tex виробляє виключно в Європі, є тим фактом, яким ми пишаємося. Наші клієнти і постачальники також отримують з цього користь, оскільки загальноєвропейське, стратегічне позиціонування і сегментація ринку дозволяють звузити ділові контакти. Близькість підрядників і краща комунікація-це більш швидкі, більш гнучкі дії, а також скорочення часу на виробництво і доставку. Додатково, будучи виробником, ми точно знаємо, які матеріали і яких параметрів ми використовуємо під час виробництва. Завдяки цьому ми можемо точно визначити властивості готового продукту і надати відповідні сертифікати, знаки якості, а також гарантію.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Оксана

+380 (66) 437 15 65

Віра

+380 (93) 386 21 75

Софія

+380 (93) 386 21 70

Ірина

+48 735 202 832